کنفرانس جهانی توریسم 2010

با این حال صنعت توریسم به رغم شرایط مطلوب اقتصادی و اهمیت آن در رشد و توسعه اقتصادی – اجتماعی اکنون با چالش های فزاینده ای به خصوص از نظر محیط زیست مواجه است.
طبق همین گزارش هدف از برگزاری این کنفرانس کشف رموز و نکات مبهم در مقاصد و یا سازمان های توریستی است که از طریق آن صنعت توریسم هم از نظر سازگاری و انطباق و هم از نظر پذیرش شرایط برای تولید درآمد و تسریع روند رشد این صنعت مورد توجه کارشناسان قرار می گیرد.
همچنین آنالیز استراتژی های طراحی شده در برخی از این مقاصد و سازمان های توریستی که در تجارت و بازاریابی توریسم موفق بوده اند، از حوزه های کلیدی است که دراین کنفرانس مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
توجه به گرایش های جاری و نوآوری های انجام شده در صنعت توریسم و درک فاکتورهای اساسی دراین زمینه ، تجارت و صنعت توریسم وارائه خدمات برتر با تمرکز بر روش پیشگامان این صنعت در حوزه رقابت و جستجوی روش های نوین و پویا و ادامه روند موفقیت ها در مقاصد توریستی از دیگر موضوعاتی است که در این کنفرانس مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
بازاریابی و توسعه محصولات توریستی و نحوه حمایت از برندهای شاخص درشرایط بحران های مالی ، بازاریابی موثر نیز   موضوع دیگری است که در دستور کار کنفرانس جهانی توریسم قرار گرفته است.
این کنفرانس با شرکت طیف وسیعی از رهبران صاحب نام دنیای توریسم، سیاستگزاران عالی رتبه ، متخصصان و کارشناسان در هر دو حوزه دولتی و خصوصی برگزار می شود که عمدتا صاحب تجارب عملی وسیعی در حوزه های مختلف توریسم هستند و قادر اند با ارائه توصیه های مناسب ضمن ارائه ایده های ارزشمند راهنمای مناسبی نیز برای توسعه آینده توریسم در اختیار دیگر کشورهای جهان قرار دهند.
دولت مالزی در همکاری با سازمان توریسم جهانی یک بار دیگر میزبان کنفرانس جهانی توریسم خواهد بود که به مدت دو روز از 4 تا 6 اکتبر 2010 (برابر با 12 مهرماه 89)در کوتا کینابالو برگزار می شود.
 مالزی درسال 2007 نیز میزبان کنفرانس جهانی توریسم در کوالالامپور بود.
منبع: خبرگزاری میراث فرهنگی
/ 2 نظر / 67 بازدید
دوستداران محیط یست آهید

ماهی هایی که ... ماهی گیرها که تورهایشان را برداشتند و رفتند ما رسیدیم به ساحل. صداهایی از تپه ی سفید رنگ کوچک روی ماسه ها می آمد. صدا نزدیکتر که می شد به ناله ی کودک می ماند. تپه ی سفید رنگ بالا و پایین می پرید. نزدیک که شدیم ماهی های سفید کوچک تندتر بالا و پایین پریدند و صدایشان بلندتر شد. به ماهی گیرها نگاه کردیم که از ساحل دور می شدند...

مریم خدادوستان

درود سپاس از کوشش شما... چرا این وبلاگ به روز نیست؟!؟!؟![لبخند]